Ogłoszenie powiązane:
Ogłoszenie nr 134762-2012 z dnia 2012-04-26 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Stalowa Wola
Cykliczne dostawy implantów dla Bloku Operacyjnego Ortopedii Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie dwóch lat, licząc od daty podpisania umowy w ramach zadań: Zadanie nr 1 - Implanty do bliższej nasady kości...
Termin składania ofert: 2012-05-09

Stalowa Wola: Cykliczne dostawy: implantów do bliższej nasady kości ramiennej płytek anatomicznych do zespoleń kości śródstopia i pięty z kompletami śrub płytek do zespoleń w obrębie stopy z kompletem śrub - do halluxów z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu dla Bloku Operacyjnego Ortopedii Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Numer ogłoszenia: 185574 - 2012; data zamieszczenia: 04.06.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 134762 - 2012r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny, ul. Staszica 4, 37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie, tel. 015 8433201, 8433103, 8433397, faks 015 8433201, 8433397.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Cykliczne dostawy: implantów do bliższej nasady kości ramiennej płytek anatomicznych do zespoleń kości śródstopia i pięty z kompletami śrub płytek do zespoleń w obrębie stopy z kompletem śrub - do halluxów z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu dla Bloku Operacyjnego Ortopedii Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Cykliczne dostawy implantów dla Bloku Operacyjnego Ortopedii Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie dwóch lat, licząc od daty podpisania umowy w ramach zadań: Zadanie nr 1 - Implanty do bliższej nasady kości ramiennej oraz płytek anatomicznych do zespoleń kości śródstopia i pięty z kompletami śrub z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu Zadanie nr 2 - Płytki do zespoleń w obrębie stopy z kompletem śrub - do halluxów z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.10.00.00-1.

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1

Nazwa: Zadanie nr 1 - Implanty do bliższej nasady kości ramiennej oraz płytek anatomicznych do zespoleń kości śródstopia i pięty z kompletami śrub z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.05.2012.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 147900,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

Część NR: 2

Nazwa: Zadanie nr 2 - Płytki do zespoleń w obrębie stopy z kompletem śrub - do halluxów z dostawą instrumentarium i utworzeniem depozytu

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.05.2012.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 37440,00 PLN.